27921

Lamine Cam Tamiri

Lamine Cam İmalatı

Lamine cam ısı ve basınç altında iki veya daha fazla camın PVB denilen tabakalarla birleştirilmesi sonucu üretilmektedir. Genellikle camların kırılması sonucu oluşabilecek yaralanmaları minimum seviyeye indirgemektedir. Cam çatlaması yada kırılması sonucu dağılarak değil bütün halinde dağılmadan çatlamakta yada kırılmaktadır.

Lamine camlar çeşitli kalınlıklarda yapılarak sesin ve UV ışınlarının iç ortamlara girmesini engellemektedir. Aynı zamanda belirli kalınlıklarda bir araya getirilip üretilerek, kurşun geçirmez cam özelliği kazandırılabilmektedir.

Lamine cam sistemleri 3+3, 4+4, 5+5 olarak ve 6+6, 8+8, 10+10mm ölçülerinde üretilebilmektedir. Aynı zamanda istenildiğinde 5+5+5, 6+6+6, 8+8+8, 10+10+10mm ve diğer birçok kalınlıkla yapılabilmektedir.

Kırılan lamine cam tamirini, aynı model ve ölçülerde yapabilmekteyiz. Kurşun geçirmez cam, kırılmaz cam üretebilmekteyiz.

Tüm üretimlerimiz, tamiratımız garantilidir. Tüm ürünlerde ŞİŞECAM'ın ürünleri kullanılmaktadır.

Bizlere her model ve ölçülerde vitrin camları, cam basamak, cam merdiven, cam küpeşte korkuluk camları lamine cam imalatı, satışı, montajı, tamiri, fiyatları için ulaşabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09